HAKKIMIZDA

 

 

Türkiye’nin İş Ekipmanları alanında lider firması FLIQA olarak, 3M'in Yetkili bayisiyiz ve distribütörlüğünü yaptığımız Delta Plus, Safety Lord, Globus, Artra gibi alanında uzman firmaların, son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarını müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sizlere benzersiz, güvenilir, müşteri odaklı alışveriş imkanı sunuyoruz. 

Müşterilerimizin her birine hizmet ve bağlılık sağlamak için yorulmadan çalışır, aktif olarak bayilik anlaşmalarını teşvik eder, hizmetlerimizi sağladığımız kişilerle uzun vadeli ilişkiler kurarız. Etkileşim kurduğumuz herkese en üst düzeyde müşteri hizmeti, bağlılık ve profesyonellik sağlamayı hedefliyoruz.

Bünyesinde en son teknik yenilikler ve profesyonel iş ekipmanlarını bulunduran FLIQA, etkin bir şekilde ürünlerini muhafaza eder, teslimatini saglar. Uluslararası üreticilerden temin edilen, güvenilirliği kanıtlanmış ürünler sunar. Tedarik ettiğimiz ürünler, Türkiye ve uluslararası güvenlik standartlarını karşılayacak, hatta bir adım daha ilerisinde olacak şekilde  tasarlanıp test edilmiştir. 

 

    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR